دانلود كاسپراسكاي به همراه كرك

دانلود Kaspersky Internet Security 2011 به همراه كرك

دانلود Kaspersky Internet Security 2011 به جرات مي توان گفت اين نرم افزار در ايران قوي ترين و بهترين نرم افزار آنتي ويروس و آنتي هك مي باشد ، در اين نرم افزار  پروفایل بازی تعریف شده است که برنامه در پروفایل بازی رم کمتری استفاده کند و شروع به اسکن سیستم نکند ، نرم افزار کاسپرسکی در آخرین امتحان به عمل آمده توسط موسسه ی معتبر av compratives رتبه ی دوم را درسال ۲۰۰۹ دریافت کرد و تنها یک نمونه را کمتر نسبت به نورتون تشخیص داد و در این رده قرار گرفت.
این برنامه در دو نسخه آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی قرار گرفته است که کامل ترین امنیت را برای سیستم شما بوجود می آورد.  ویژگی های جدید امنیتی برای امنیت در وب ، تکنولوژی مشاهده ی سیستم و برنامه ها ، اضافه کردن گدجت برای ویندوز سون،بهینه سازی در بخش Real-time proactive protection ، امنیت خرید و فروش در اینترنت ، بهبود کنترل والدین ، کنترل نرم افزارها برای جلوگیری از صدمه خوردن سیستم ، امکان مقابله با شرایط خاص مانند آلودگی شدید سیستم و … این برنامه بر روی تمامی نسخه های ویندوز اکس پی تا سون نصب می شود. براي دانلود ابتدا به اين لينك برويد: http://www.kaspersky.com/kis-trial-register
سپس در پايين صفحه يك آدرس اي ميل را وارد كنيد و دكمه Submit Form را بزنيد تا دكمه دانلود ظاهر شود و دانلود كنيد پس از اتمام دانلود ، كرك برنامه كه همان ريست تريال (Reset trial) مي باشد را از اينجا دانلود كنيد:
http://tafrihir.persiangig.com/Kaspersky%202011%20Trial-Reset%20by%20BOX%203.0.rar
Password: www.tafrihi.org
نكته: در نصب اول نيازي به اجراي كرك برنامه نيست . در پايان نصب پنجره اي مانند عكس زير را مشاهده مي كنيد كه بايد گزينه دوم (Activate trial version) را انتخاب كرده و دكمه Next را بزنيد

دانلود Kaspersky Internet Security 2011 به همراه كرك

آموزش كرك برنامه:
۱.پس از اينكه نصب برنامه با موفقيت انجام شد و شما يك نسخه آزمايشي ۳۰ روزه را گرفتيد ، پس از ۳۰ روز نرم افزار غيرفعال شده و به شما مي گويد كه بايد اين برنامه را خريداري كنيد.
۲.براي كرك نرم افزار ابتدا از فايل هاي آپديت شده برنامه خود در C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab يك كپي تهيه كنيد ، توجه داشته باشيد كه در هنگام تهيه كپي بايد از برنامه خارج شده باشيد.
۳.پس از تهيه كپي نرم افزار كاسپر اسكاي رو كامل پاك كنيد و سيستم خود را ري استارت كنيد.
۴.کرک رو اجرا و روی گزینه PURGE کلیک کرده و Exit کنید.
۵.مجددا كاسپر اسكاي رو نصب كنيد ولي اين بار مانند عكس بالا برنامه را فعال نكنيد و گزينه سوم( Activate later ) رو انتخاب كنيد.
۶.بعد از پایان نصب دوباره برنامه کرک رو اجرا کرده و گزینه EXTRACT و بعد Exit رو بزنید.
۷.سپس كاسپر اسكاي رو با اتصال به اينترنت مانند تصوير بالا Active trial كنيد.
۸.اكنون كاسپر اسكاي شما دوباره يك لايسنس ۳۰ روزه دريافت كرد پس از پايان ۳۰ روز کسپر رو Exit کرده کرک رو اجرا کنید و گزینه Reset رو بزنین کسپر رو دوباره تریال اکتیو کنید. آموزش بازيابي بك آپ آپديت برنامه:
۱.ابتدا از فايل هاي آپديت شده برنامه خود در C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab يك كپي تهيه كنيد.براي اين كار بايد از برنامه خارج شده باشيد.
۲.بر روي آيكون كاسپر اسكاي در قسمت پايين سمت راست كامپيوتر خود كليك كنيد.
۳.وقتي صفحه كاسپر باز شد سمت چپ صفحه بر روي Update Center كليك كنيد.
۴.سپس سمت راست بالاي صفحه بر روي Settings كليك كنيد.
۵.بر روي دكمه Update Source كليك كنيد.
۶. ابتدا Kaspersky Lab update servers را از حالت انتخاب خارج كنيد و سپس بر روي دكمه Add كليك كنيد.
۷.مسير بك آپ آپديت را انتخاب كنيد تا به فولدر Update distribution برسيد و اين فولدر را انتخاب كنيد كه در زير شاخه فولدر بك آپتان است.
۸.تمام پنجره ها را Ok كنيد تا به صفحه آپديت برسيد سپس بر روي دكمه Run Update كه در صفحه آپديت كاسپر مي باشد كليك كنيد تا آپديت انجام شود.
۹. پس از اتمام آپديت مجددا به قسمت تنظيمات آپديت برويد و  مسير بك آپتان را از حالت انتخاب در بياوريد و Kaspersky Lab update servers را انتخاب كنيد و Ok كنيد.
نكته: براي اينكه شما داراي بك آپ از آپديتتان باشيد لازم است تا در قسمت Settings صفحه Update Center قسمت Copy updates to folder به حالت انتخاب درآمده باشد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code