راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از رپیدشر ، مدیافایر ، مگاآپلود و دیگر آپلودسنترها


راهنمای دانلود
باسلام به شما کاربر گرامی

از اسفند ۸۹ به بعد تصمیم بر آن شد که دانلودهای مفید سایتهای دیگر با ذکر منبع در سایت تفریحی گردآوری شده و جهت سهولت کاربران در سایت قرار گیرند.

سایت تفریحی هیچ لینک دانلودی را در سرور خود قرار نمی دهد ، بیشتر دانلودهای سایت تفریحی جنبه معرفی و راهنمایی دارند به همین دلیل ممکن است شما لینک مستقیمی برای دانلود مشاهده نکنید و برای دانلود به سایتهای دیگری ارجاع داده شوید.
جهت دانلود از آپلود سنترهایی مثل رپیدشر ، مدیافایر ، مگاآپلود ، زی شر و … شما می بایست اول تمامی لینک های دانلود را چک نمایید تا منقرض نشده باشند،حتی احتمال دارد تعدادی از لینک های یک فایل سالم و تعدادی نابود شده باشند که شما می بایستی قبل از دانلود اقدام به بررسی لینک ها بفرمایید سپس دانلود را آغاز کنید.

دانلود از سایر آپلود سنترها نیز شبیه به دانلود از سايت رپيدشر می باشد کافی است شما به دنبال دکمه Download در صفحه باز شده بگردید و برروی آن کلیک کنید تا ثانیه شمار آغاز شود.
چنانچه در مواردی از استفاده سایت و خدمات با مشکل مواجه شدید از طریق فرم تماس با ما یا درج یادداشت در قسمت نظرات می توانید مشکل خود را مطرح نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم .
موفق باشید

مدیریت سایت تفریحی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *